wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Akcesoria do zaworów

420 AC/DC Automated Pilot Control

420 AC/DC Automated Pilot Control zapewnia niezawodny, prosty sposób automatyzacji procesów dystrybucji wody. Siłownik 420 AC/DC sterowany jest za pomocą sygnału 4..20 mA, co umożliwia płynne, zdalne sterowanie zaworem za pomocą systemów SCADA. 420 AC/DC nadaje się do większości zaworów dostępnych na polskim rynku.

Tubing

Wszystkie zawory SingerValve można zamówić z instalacja wykonaną z trzech materiałów. Do wyboru mamy instalacje wykonane z rurek miedzianych, z rurek plecionych ze stali nierdzewnej z uszczelnieniem teflonowym lub z rurek ze stali nierdzewnej.


OX Oxy-Nitrade stem

OX Oxy-Nitrade Stem jest to trzpień pokryty tlenkiem azotu. Takie rozwiązanie idealnie nadaje się do aplikacji zawierających duża liczbę minerałów (np. przy bardzo twardej wodzie). Pokrycie trzpienia tlenkiem azotu skutecznie zmniejsza lub całkowicie zapobiega gromadzeniu się na nim minerałów umożliwiając prawidłową pracę całego zaworu.


106 / 206-NYM No Yellow Metals

Wszystkie elementy zaworu wykonane z tzw. żółtych metali (brąz, mosiądz, miedź) można zamówić w wykonaniu ze stali nierdzewnej.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 668 486 897

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasi specjaliści posiadają wiedzę i szerokie doświadczenie, znamy od podszewki problemy występujące w zakładach wodno-kanalizacyjnych, dlatego możemy zaoferować produkty, które realnie je rozwiązują.

Firma ZAWWATER została założona w 2012 roku. Od początku skupiamy się na takich zagadnieniach jak: automatyzacja procesów oraz ograniczanie strat wody w systemach wodociągowych.

Oferujemy szeroki wybór produktów takich jak zawory regulacyjne, sterowniki zaworów, przepływomierze, rejestratory danych, a także usług serwisowych, pomiarowych, weryfikacyjnych i innych.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.