wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Zawory utrzymujące/ zapezpieczające/ upustowe

ZAWÓR MODEL 106/206-RPS RELIEF

Zawory 106/206 RELIEF są zaworami zabezpieczającymi przed nadmiernym wzrostem ciśnienia na sieci wodociągowej. Zasada ich działania polega na szybkim otwarciu w przypadku, gdy ciśnienie wlotowe wzrośnie powyżej wartości nastawionej (upuszczenie nadmiaru ciśnienia do atmosfery lub kanalizacji) na pilocie oraz na płynnym przymknięciu w przypadku, gdy ciśnienie na sieci wodociągowej powraca do odpowiedniej wartości.

ZAWÓR MODEL 106/206-RPS SUSTAINING

Zawory 106/206 RPS SUSTAINING mają za zadanie utrzymać ciśnienie wlotowe na ustawionym poziomie. Ich zasada działania jest odwrotna w stosunku do zaworów redukcyjnych (zawór redukcyjny utrzymuje ciśnienie wyjściowe na stałym poziomie, bez względu na wahania ciśnienia wlotowego, natomiast 106/206-RPS SUSTAINING utrzymuje ciśnienie wlotowe na stałym poziomie, bez względu na wahania ciśnienia wyjściowego).Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 668 486 897

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasi specjaliści posiadają wiedzę i szerokie doświadczenie, znamy od podszewki problemy występujące w zakładach wodno-kanalizacyjnych, dlatego możemy zaoferować produkty, które realnie je rozwiązują.

Firma ZAWWATER została założona w 2012 roku. Od początku skupiamy się na takich zagadnieniach jak: automatyzacja procesów oraz ograniczanie strat wody w systemach wodociągowych.

Oferujemy szeroki wybór produktów takich jak zawory regulacyjne, sterowniki zaworów, przepływomierze, rejestratory danych, a także usług serwisowych, pomiarowych, weryfikacyjnych i innych.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.