wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Przepływomierze elektromagnetyczne zasilane sieciowo

WaterMaster to przepływomierz zasilany sieciowo, do pomiaru przepływu wody i ścieków, wykorzystywany dla monitoringu sieci wodociągowych, stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków oraz do pomiarów rozliczeniowych MID.

Dzięki prostej instalacji i programowaniu, przepływomierz WaterMaster jest idealnym rozwiązaniem dla pomiaru przepływu wody i ścieków, nie tylko w przedsiębiorstwach wodno-kanalizacyjnych, ale także w przemyśle ciężkim. 

Dzięki możliwości weryfikacji przepływomierza na istalacji (bez demontażu) z wygenerowaniem raportu potwierdzającego poprawne działanie z dokładnością do 1%, WaterMaster jest prosty i tani w eksploatacji.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 668 486 897

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasi specjaliści posiadają wiedzę i szerokie doświadczenie, znamy od podszewki problemy występujące w zakładach wodno-kanalizacyjnych, dlatego możemy zaoferować produkty, które realnie je rozwiązują.

Firma ZAWWATER została założona w 2012 roku. Od początku skupiamy się na takich zagadnieniach jak: automatyzacja procesów oraz ograniczanie strat wody w systemach wodociągowych.

Oferujemy szeroki wybór produktów takich jak zawory regulacyjne, sterowniki zaworów, przepływomierze, rejestratory danych, a także usług serwisowych, pomiarowych, weryfikacyjnych i innych.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.