wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Zawory kontroli poziomu i przepływu

Zawór 106/206-F-TYPE-5 NON MODULATING FLOAT VALVE

Zawór 106/206 - F-TYPE-5 NON MODULATING FLOAT VALVE służy do napełniania zbiorników, nie powodując uderzeń hydraulicznych, jak ma to miejsce w przypadku napełniania zbiorników wody poprzez przepustnice i zasuwy. Zawór ten jest zaworem dwupozycyjnym tzn. otwiera się w przypadku osiągnięcia minimalnego poziomu lustra wody w zbiorniku i zamyka po osiągnięciu maksymalnego poziomu lustra wody w zbiorniku (poziomy są nastawiane mechanicznie).

Zawór 106/206-F-TYPE-5 MODULATING FLOAT VALVE

Zawór 106/206 - F-TYPE-5 MODULATING FLOAT VALVE służy do napełniania zbiorników, nie powodując uderzeń hydraulicznych, jak ma to miejsce w przypadku napełniania zbiorników wody poprzez przepustnice i zasuwy. Zawór ten jest zaworem modulującym stan lustra w wody w zbiorniku tzn. zamyka się w przypadku maksymalnego poziomu lustra wody w zbiorniku oraz reguluje stopień otwarcia w przypadku, gdy lustro wody jest mniejsze od maksymalnego, tak, aby zachować stały, nastawiony poziom lustra wody w zbiorniku.


106 / 206-RF Flow Limiting Control Valve

Zawór 106/206-RF Flow Limiting Control Valve jest zaworem ograniczającym przepływ do określonej z góry wartości maksymalnej, poprzez kontrolę różnicy ciśnień na kryzie pomiarowej. Jeżeli różnica ciśnień jest mniejsza niż nastawa, to zawór zapewnia przepływ konieczny do utrzymania określonego zapotrzebowania, natomiast w przypadku, gdy różnica ciśnień na kryzie przekracza nastawę, zawór zamyka się ograniczając przepływ do nastawionego maksimum.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 668 486 897

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasi specjaliści posiadają wiedzę i szerokie doświadczenie, znamy od podszewki problemy występujące w zakładach wodno-kanalizacyjnych, dlatego możemy zaoferować produkty, które realnie je rozwiązują.

Firma ZAWWATER została założona w 2012 roku. Od początku skupiamy się na takich zagadnieniach jak: automatyzacja procesów oraz ograniczanie strat wody w systemach wodociągowych.

Oferujemy szeroki wybór produktów takich jak zawory regulacyjne, sterowniki zaworów, przepływomierze, rejestratory danych, a także usług serwisowych, pomiarowych, weryfikacyjnych i innych.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.