wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Monitoring

Woda, która jest istotnym zasobem ludzkiej działalności, musi zostać uwolniona, oczyszczona, przetransportowana i po jej użyciu zwrócona Naturze w czysty sposób. Ten proces, teraz zautomatyzowany, podlega bardzo wymagającym ograniczeniom w zakresie jakości, środowiska i wydajności.

W większości przypadków źródła wody znajdują się daleko od punktów poboru, dlatego aby zagwarantować niezawodne zaopatrzenie w wodę we wszystkich porach roku, konieczne jest pomnożenie punktów zaopatrzenia. Skutkuje to procesami, które wykorzystują rozbudowaną infrastrukturę i tworzą specyficzne potrzeby biznesowe związane z wodą.

Zainteresowane podmioty odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję wody poszukują partnerów automatyzacji zdolnych do przejęcia kontroli nad wszystkimi systemami i proponowania rozwiązań obejmujących wszystkie fazy od instalacji i eksploatacji po konserwację.

Wobec konieczności optymalizacji rozwiązania, decydenci muszą radzić sobie z bardzo różnymi ograniczeniami kosztowymi i środowiskowymi obejmującymi cały cykl użytkowania instalacji, w tym projektowanie, inwestycje, instalację, działanie, konserwację i zrównoważony rozwój.

Te ograniczenia naturalnie prowadzą do szukania wsparcia od partnerów, którzy mogą poradzić sobie z tą sprawą w całości i są w stanie współpracować z wykonawcami i integratorami.

Doświadczenie ZAWWATER w dziedzinie automatyki przemysłowej, dystrybucji elektrycznej i monitorowania sieci sprawiają, że wraz z partnerami jest jednym z niewielu graczy, którzy mogą zaoferować gamę produktów i usług, które obejmują potrzeby automatyzacji w branży wodnej, w tym wybór, wdrożenie, działanie i utrzymanie rozwiązania.

Aby zarówno ułatwić wybór, jak i oferować zoptymalizowane rozwiązania, oferta jest podzielona na trzy poziomy opisane poniżej:

Kontrola jest zapewniona przez oprogramowanie SCADA, nadzorujące grupę niezależnych obiektów lub zintegrowane z głównym procesem czy siecią.

Połączenia. Zarządzają nimi moduły telemetryczne, które wykonują wiele funkcji, takich jak komunikacja, archiwizacja i monitorowanie automatyzacji. Zakres produktów konfiguracyjnych i oprogramowania jest zintegrowany z dowolną architekturą.

Sterowanie obejmuje dla każdej stacji produkty takie jak sterowniki PLC, styczniki, napędy o zmiennej prędkości, wyłączniki, przekaźniki zabezpieczeniowe, czujniki i systemy monitorowania.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 668 486 897

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasi specjaliści posiadają wiedzę i szerokie doświadczenie, znamy od podszewki problemy występujące w zakładach wodno-kanalizacyjnych, dlatego możemy zaoferować produkty, które realnie je rozwiązują.

Firma ZAWWATER została założona w 2012 roku. Od początku skupiamy się na takich zagadnieniach jak: automatyzacja procesów oraz ograniczanie strat wody w systemach wodociągowych.

Oferujemy szeroki wybór produktów takich jak zawory regulacyjne, sterowniki zaworów, przepływomierze, rejestratory danych, a także usług serwisowych, pomiarowych, weryfikacyjnych i innych.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.