wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Serwis zaworów regulacyjnych

Świadczymy usługi w zakresie serwisu membranowych zaworów regulacyjnych wszystkich producentów dostępnych na polskim rynku.

Zawory regulacyjne są urządzeniami, które stosunkowo szybko tracą swoje własności sterowania. Przyczyna tego stanu jest działanie wody która przez nie przepływa. Woda niesie ze sobą wiele czynników pogarszających właściwości działania zaworów takie jak żelazo, wapń, magnez, tworząc inkrustacje na wewnętrznych elementach zaworu czy piasek, kawałki rdzy oraz wióry z rur PE, osadzajace się na instalacji sterującej (zawór szybkości,filtr, pilot) lub zmniejszając drożność otworów dopływowych i odpływowych z nad membrany. Wszystko to z czasem prowadzi do dysfunkcji zaworu.

W zależności od jakości wody zaleca się kompleksowy serwis zaworu od 6 do 12 miesięcy. Częstotliwość czyszczenia instalacji sterującej dobiera się indywidualnie dla danej aplikacji.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 668 486 897

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasi specjaliści posiadają wiedzę i szerokie doświadczenie, znamy od podszewki problemy występujące w zakładach wodno-kanalizacyjnych, dlatego możemy zaoferować produkty, które realnie je rozwiązują.

Firma ZAWWATER została założona w 2012 roku. Od początku skupiamy się na takich zagadnieniach jak: automatyzacja procesów oraz ograniczanie strat wody w systemach wodociągowych.

Oferujemy szeroki wybór produktów takich jak zawory regulacyjne, sterowniki zaworów, przepływomierze, rejestratory danych, a także usług serwisowych, pomiarowych, weryfikacyjnych i innych.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.