wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Telemetria - inne

Firma ZAWWATER posiada w swojej ofercie wiele zróżnicowanych rozwiązań z zakresu telemetrii, zapraszamy Państwa do kontaktu
- nasz zespół doświadczonych specjalistów chętnie i profesjonalnie pomoże Państwu w doborze optymalnych rozwiązań dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 668 486 897

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasi specjaliści posiadają wiedzę i szerokie doświadczenie, znamy od podszewki problemy występujące w zakładach wodno-kanalizacyjnych, dlatego możemy zaoferować produkty, które realnie je rozwiązują.

Firma ZAWWATER została założona w 2012 roku. Od początku skupiamy się na takich zagadnieniach jak: automatyzacja procesów oraz ograniczanie strat wody w systemach wodociągowych.

Oferujemy szeroki wybór produktów takich jak zawory regulacyjne, sterowniki zaworów, przepływomierze, rejestratory danych, a także usług serwisowych, pomiarowych, weryfikacyjnych i innych.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.