wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres produktów i usług

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Zawory z elementami elektronicznymi

106 / 206-2PR-SC-BT Dual Adjustable Set Point

Zawór 106/206 - 2PR-SC-BT Dual Adjustable Set Point jest zaworem dwupilotowym sterowanym za pomocą sterownika elektronicznego oraz solenoidu. Jeden z pilotów nastawiony jest tak, aby utrzymywał wysokie ciśnienie na wyjściu (ciśnienie dzienne), drugi natomiast ma nastawę niższego ciśnienia (ciśnienie nocne). Przełączanie między ciśnieniem wyższym, a niższym (np. dzień/noc) jest realizowane poprzez solenoid sterowany za pomocą sterownika elektronicznego. Użytkownik za pomocą programatora programuje godziny w których ma obowiązywać ciśnienie wyższe , a kiedy niższe.

106 / 206 Solenoid Control Valve

Zawór 106/206 Solenoid Control Valve jest zaworem sterowanym za pomocą solenoid. Zapewnia on dwupozycyjny tryb pracy – otwarty – zamknięty. Zawór ten może być stosowany do napełniania zbiorników wody, zamiast powszechnie stosowanych do tego celu przepustnic lub zasuw.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 668 486 897

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasi specjaliści posiadają wiedzę i szerokie doświadczenie, znamy od podszewki problemy występujące w zakładach wodno-kanalizacyjnych, dlatego możemy zaoferować produkty, które realnie je rozwiązują.

Firma ZAWWATER została założona w 2012 roku. Od początku skupiamy się na takich zagadnieniach jak: automatyzacja procesów oraz ograniczanie strat wody w systemach wodociągowych.

Oferujemy szeroki wybór produktów takich jak zawory regulacyjne, sterowniki zaworów, przepływomierze, rejestratory danych, a także usług serwisowych, pomiarowych, weryfikacyjnych i innych.

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, a także doradzi w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.